Podsumowanie i planowanie roku

To ostatni już odcinek w 2020 roku. Jestem niezwykle szczęśliwy, że zdecydowałem się na nagrywanie rozwój projektu HR espresso i ostatecznie nagrywanie podcastu. Wiele razy chciałem odpuścić, ale wytrwałem i dzisiaj publikuję 15 odcinek podcastu. To razem ponad 8,5 godziny nagrań, na które złożyło się co najmniej 120 godzin pracy.

Chciałbym bardzo serdecznie podziękować wszystkim osobom, które podzieliły się ze mną informacją zwrotną na temat podcastu. Każda taka wiadomość i słowo jest dla mnie bardzo cenne. Utwierdzają mnie one w przekonaniu, że warto kontynuować.

Dziękuję osobom, które znam osobiście i wspomniały o tym w przelocie. Dziękuję tym, którzy napisali maila, a nawet zapytali, czy mogą podzielić się podcastem w swoim dziale! Dziękuję także tym, których nigdy nie spotkałem, a przeczytałem niesamowicie miłe słowa. Obiecuję dalej dawać Wam dobre treści! Mam nadzieję, że dalej będę słyszał od Was informacje zwrotne. Dawajcie znać o tym, co Wam się podoba, jak i o tym, co mógłbym jeszcze poprawić.

Podcast HR espresso nie powstałby, gdybym regularnie nie podsumowywał mijających lat i nie planował kolejnych. Była to długa droga, która tak naprawdę zaczęła się już kilka lat temu od mglistego pomysłu. Dzisiaj po kolei odhaczam na niej kolejne punkty. Przede mną jeszcze sporo do zrobienia, ale cieszę się z punktu, w którym jestem.

Podcast HR espresso – odcinek 15.

W ostatnim odcinku 2020 roku dzielę się moim procesem podsumowywania mijającego oraz planowania kolejnego roku. To między innymi dzięki niemu jestem tu, gdzie jestem, dlatego jestem przekonany, że warto go posłuchać. Dzięki niemu mam większą pewność, że z roku na rok rozwijam się w tym kierunku, w którym chcę, doceniam to, co dobre, zmieniam to, co nie działa, odpuszczam, co powinienem, realizuję projekty, które przynoszą mi satysfakcję i robię to efektywnie.

W podcaście opowiadam o tym, jakie kryteria przykładam do mijającego roku, jakie działania podejmuję, jakie pytania sobie zadaję, a także jak planuję na różnych poziomach mój przyszły rok.

Zapraszam do posłuchania!

Jeżeli podobał Ci się ten odcinek i chcesz otrzymać szablon podsumowywania i planowania roku, to zapisz się do newslettera, zasubskrybuj w aplikacji do Podcastów (SpotifyApple Podcasts), skomentuj, albo po prostu napisz maila i daj znać, co o nim myślisz.