Audiokonferencja HR espresso

Audiokonferencja HR espresso

Mogłoby się wydawać, że na rynku Konferencji dla HR wszystko już zostało powiedziane. Nic bardziej mylnego. Większość dotychczasowych konferencji jest była do siebie dość podobna: wysoki koszt uczestnictwa, standardowe prelekcje na żywo, sponsorzy – do tego zdążyliśmy się wszyscy przyzwyczaić, prawda?

Już niedługo czeka nas jednak znaczące odświeżenie koncepcji konferencji, ponieważ na niedalekim horyzoncie pojawiła się Audiokonferencja HR espresso.

Czym jest audiokonferencja HR espresso?

1. Konferencja w formie audio – 100% merytoryki, bez przepakowanych slajdów i wystąpień sponsorskich.

2. Możliwość wysłuchania gdzie i kiedy się chce, bo dostęp do nagrań jest aż 4 dniowy!

3. Możliwość przerywania słuchania, wracania do najlepszych prelekcji podczas spaceru, siedzenia w fotelu, czy… sprzątania.

4. Zero dodatkowego straconego czasu – opóźnień, dojazdów, itd.

5. I najlepsze na koniec – jest to wydarzenie bezpłatne.

Konferencja jest organizowana przeze mnie, a wraz ze mną na audiokonferencyjnej scenie pojawią się Adrian Martinez, Agnieszka Widacka (Podcast HR-UP!), Agnieszka Jurkowska (Podcast Scenariusze Kariery), Łukasz Kołodziejczyk, Karol Wolski, Agnieszka Ert-Eberdt, Kamila Rogowska, Bartek Olejniczak (Podcast Zwinność Osobista), Małgorzata Henke, Patrycja Obara (Podcast Lekkomówni), Joanna Majerska i Dominika Szymańska-Kubalec.

Konferencja rozpocznie się 17.06.2021 i z okazji Dnia HR-wca potrwa aż do 20.06.2021.

Zapisać się można na www.konferencjaHR.pl – serdecznie zapraszam!

Uwaga!

Dostępna wersja premium na www.konferencjaHR.pl/premium