Co mogę dla Ciebie zrobić?

Konsultacja indywidualna – jeżeli chcesz pracować ze mną indywidualnie nad tematem związanym z HR, budową marki osobistej HR-owca, lub rozwojem kariery, to możemy umówić się na indywidualną konsultację.
Koszt 1 godziny konsultacji to 500zł. 

Szkolenie zamknięte – jestem trenerem, który przeprowadził setki godzin szkoleń online i offline, dla grup od kilku do nawet ponad 80 osób w jednym czasie. Szkolę z takich obszarów, jak HR, rekrutacja, design thinking, wystąpienia publiczne, budowanie marki osobistej, employee advocacy, storytelling, zdalne zarządzanie zespołem , czy wykorzystania stoicyzmu w biznesie. Każde szkolenie jest poprzedzone analizą potrzeb i dostosowywane do realiów firmy, sytuacji i zespołu.

Koszt dnia szkoleniowego zależy od formy, zakresu i treści szkolenia, i zaczyna się od 5000zł. Napisz do mnie wiadomość i zapytaj o konkretny temat, który Cię interesuje.

Partnerstwo dla Podcastu HR espresso – HR espresso jest podcastem HR, który ukazuje się regularnie co tydzień i dociera do profesjonalistów z branży HR. Każde partnerstwo jest wyceniane indywidualnie w zależności od zakresu współpracy.

Napisz do mnie:

.