Storytelling w HR

Historie chwytają za serce, poruszają, sprawiają, że zmieniamy swoje postawy, angażujemy się, czujemy się zmotywowani, zainspirowani… ale jak opowiadać historie, które wywołują takie efekty?

W drugim odcinku Podcastu HRespresso poruszamy te i inne tematy związane ze storytellingiem razem z Krzysztofem Filarskim – storytellerem, pisarzem, dziennikarzem, trenerem, partnerem w dwóch firmach, a do tego świetnym rozmówcą.

Krzysztof napisał też książkę – Storytelling inspiracyjny, którą gorąco polecam, bo jest naładowana ultra praktycznymi poradami jak opowiadać dobre historie. Sam robi to na co dzień w swojej firmie i u klientów. Jest praktykiem, dlatego wiem, że to, co mówi w Podcaście i pisze w książce działa.

Jeśli Cię zainteresowałem, to zapraszam do wysłuchania Podcastu (aha, tak na marginesie – pod koniec dzielimy się sposobem na to, jak można wygrać książkę Storytelling inspiracyjny, więc warto posłuchać!).

Jeśli chcesz posłuchać pierwszego odcinka, to zapraszam Cię tutaj, a jeśli nie chcesz żeby ominął Cię następny, to zapraszam Cię do newslettera po prawej stronie.

Jeśli ten odcinek Ci się podobał, to pomóż mi promować Podcast – zasubskrybuj na Spotify lub Apple Podcasts i podziel się nim w social mediach.

Notatki:

Westhill consulting – https://www.westhill.pl/

Książka Storytelling inspiracyjny – https://www.westhill.pl/storytelling/

Kurs pisarski – https://www.maszynadopisania.pl/