Przejdź do treści

Współpraca

Jeśli zaglądasz na tą stronę, to prawdopodobnie chcesz zaprosić mnie do współpracy, co bardzo mnie cieszy. Jest kilka sposobów na to:

Konsultacja indywidualna – jeżeli chcesz pracować ze mną indywidualnie nad tematem związanym z HR, budową marki osobistej HR-owca, rozwojem kariery, lub odpornością psychiczną, to możemy umówić się na indywidualną konsultację. Koszt 1 godziny konsultacji to 350zł. Jeżeli chcesz, możesz jednak zacząć od 15-minutowej bezpłatnej konsultacji. W takim wypadku wypełnij tę ankietę.


Szkolenie zamknięte – jestem trenerem, który przeprowadził setki godzin szkoleń online i offline, dla grup od kilku do nawet ponad 80 osób w jednym czasie. Szkolę z takich obszarów, jak HR, rekrutacja, design thinking, wystąpienia publiczne, budowanie marki osobistej, employee advocacy, storytelling, zdalne zarządzanie zespołem , czy wykorzystania stoicyzmu w biznesie. Każde szkolenie jest poprzedzone analizą potrzeb i dostosowywane do realiów firmy, sytuacji i zespołu.
Koszt dnia szkoleniowego zależy od formy, zakresu i treści szkolenia, i zaczyna się od 5000zł. Napisz do mnie wiadomość i zapytaj o konkretny temat, który Cię interesuje.


HR on Demand – wspieram firmy we wdrażaniu procesów i rozwiązań z obszaru HR, jako zewnętrzny ekspert. Mogę zrobić dla Ciebie audyt procesów HR, przygotować rekomendacje działań, pracować z Twoim zespołem, albo po prostu być doraźnym wsparciem. Wszystko możemy ustalić podczas rozmowy.


Power Speech – występuję na największych konferencjach HR w Polsce, a moje prelekcje są pośród najwyżej ocenianych (średnia 5/5 na 33. Kongresie Kadry). Mogę poprowadzić dla Ciebie i Twojej firmy prelekcję na temat praktycznego wykorzystania stoicyzmu w biznesie, trendów w HR, czy efektywnej pracy zdalnej. Koszt wystąpienia jest zależny od długości wystąpienia, jego miejsca oraz grupy docelowej.


Partnerstwo dla Podcastu HR espresso – HR espresso jest podcastem HR, który ukazuje się regularnie co tydzień i dociera do profesjonalistów z branży HR. Każde partnerstwo jest wyceniane indywidualnie w zależności od zakresu współpracy.


Jeżeli chcesz nawiązać ze mną współpracę, zaprosić mnie do poprowadzenia szkolenia, konsultacji czy prelekcji, to napisz do mnie wiadomość na jarek@hrespresso.pl. To najłatwiejszy sposób, żebyśmy ustalili szczegóły współpracy.

Jednocześnie informuję, że nie współpracuję z firmami i branżami, które uważam za nieetyczne.